Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Silikoniniai Perlo efekto dažai fasadui 1l

18.50

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

NCS spalvų paletė ncs Imparat dažai

Balti, tonuojami. Tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

IMPARAT Silikoniniai Perlo efekto dažai fasadui Imotech Silan SUPERPERL – aukščiausio kokybės standarto, silikono dervų fasadiniai dažai. Dėl gamybos metu naudojamų, itin kokybiškų žaliavų,  nudažytas paviršius yra “kvėpuojantis” (vandens garų laidumo koeficientas V1) ir hidrofobiškas (vandens įgeriamumo koeficientas W3 – labai žemas). Labai žemo vandens įgeriamumo koeficiento dėka nudažytas paviršius, sudaro Perlo – Lotoso Efektą.

Dažai fasadui namui pamatui Silikoniniai Imparat Superperl

Dėl šios priežasties, lyjant lietui, paviršius tampa itin hidrofobiškas ir vanduo nubėga nuo pagrindo kartu su susikaupusiomis dulkėmis ar atmosferos nešvarumais. Dažų gamybos metu sudėtyje naudojami fungicidų ir algicidų priedai kurie maksimaliai stabdo dumblių, grybo ir kitų mikroorganizmų atsiradimo tikimybę. IMPARAT Imotech – Silan SUPERPERL dažai tinkami fasadui, cokoliui, pamatui, betonui, dekoratyviniam tinkui ir kietiems standartiniams mineraliniams ar sintetiniams tinkams dažyti. Dėl savo gebėjimo “savaime valytis”, produktas itin rekomenduojamas naudoti baltiems ar pastelinių atspalvių fasadams dažyti siekiant ilgalaikio, švaraus fasado rezultato. IMPARAT SUPERPERL dažai puikiai apsaugos fasadus kuriuos supa agresyvios aplinkos (miškas, medžiai, vandens telkiniai ir t.t.).

IMPARAT Silikoniniai Perlo efekto dažai fasadui Imotech Silan SUPERPERL

Imparat

Pagaminta: Vokietijoje

Sąnaudos: 260-300ml/m2 (dažymas du kartus ant 2mm dekoratyvinio tinko, lygiems paviršiams atitinkamai mažiau).

Įpakavimas: 12,5ltr (mažesnius kiekius pilstome pagal poreikį).

Dažymas: Voleliu, tepuku, purškiant.

Skiedimas: iki 15% švariu vandeniu.

Gruntavimas: Silikono dervų gruntas Imotech Silan Primer W

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

 

Skambinti