PARDUOTUVĖ

Ulonų g. 5, Vilnius
LT-08240 Danola Verslo Centras
I-aukštas (Šiaurės miestelis)
Dažai +37068220633
Fasadai +37069322325
sprendimugama@gmail.com

  • 8.00h - 16.00h
Dažų dekoratyvinio tinko parduotuvė vilniuje Šiaurės miestelyje
Tinkas fasadui pamatui KREISEL HART IMPARAT

Tinkas fasadui pamatui KREISEL HART IMPARAT dažai. Specializuota statybinių apdailos medžiagų parduotuvė Vilniuje Ulonų g. 5. Mūsų parduotuvėje rasite vokiškus IMPARAT dažus vidaus ir lauko darbams. Silikoninius akrilinius mozaikinius tinkus fasadui pamatui cokoliui KREISEL HART. Polistirolo klijus, armavimo mišinį, armavimo tinklelį, pvc profilius, smeiges ir kitas kokybiškam fasado šiltinimui reikiamas statybines medžiagas. Dirbame daugiau kaip 12m statybinių apdailos medžiagų tiekimo rinkoje, sukaupta patirtis suteikia galimybę profesionaliai konsultuoti klientus. Skaičiuojame reikiamus dažų, tinkų ir kitų apdailos medžiagų kiekius pagal pateiktus brėžinius. Bendradarbiaujame tik su laiko patikrintais statybinių medžiagų gamintojais Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje. Didžiuojamės galėdami atstovauti garsius statybinių apdailos medžiagų prekinius ženklus, kurie nuolatos tobulina gaminamus produktus siekdami rinkai pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Tinkas fasadui pamatui KREISEL HART IMPARAT dažai – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje www.sprendimugama.lt.

Sunku surasti tinkamą sprendimą kokius vidaus ar lauko dažus pasirinkti? Kokį tinką naudoti fasadui silikoninį ar arkrilinį? Kaip išsirinkti spalvą fasadui? Baltos spalvos fasadas – ar praktiška? Susisiekite su mumis žemiau pateiktais kontaktais ir mes atsakysime į jums rūpimus klausimus.