PARDUOTUVĖ

Ulonų g. 5, Vilnius (Šiaurės miestelis)
LT-08240 Danola Verslo Centras
I-aukštas
Dažai +37068220633
Fasadai +37069322325
sprendimugama@gmail.com

  • 8.00h - 16.00h

REKVIZITAI

UAB Sprendimų gama

Įmonės kodas: 302760535

PVM mokėtojo kodas: LT100006784819

Adresas: Įsruties g. 4-15, Vilnius

Dažų dekoratyvinio tinko parduotuvė vilniuje Šiaurės miestelyje

Statybinės apdailos medžiagos | Kontaktai

Statybinės apdailos medžiagos – dažai, medžiagos fasado šiltinimui dekoratyvinis silikoninis ir mozaikinis tinkas fasadui. Statybinės apdailos medžiagos vidaus ir lauko darbams EJOT KREISEL IMparat HART. Premium kokybės dažai sienoms ir lubomsFasado dažai ilgaamžiams fasadams Lietuvos klimato sąlygomis. Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų internetinėje ir fizinėje parduotuvėse. Daugiau kaip 17m. dirbame statybinių medžiagų tiekimo srityje, todėl siūlome tik kokybiškas ir laiko patikrintas statybines medžiagas.

Statybinės apdailos medžiagos

Statybinės apdailos medžiagos | Dažai

Dažai luboms ir sienomsmedienai betonui tinkui ir fasado dažymui. Aukščiausios kokybės produktai vidaus sienom ir lubom dažyti. Fasadų dažai mediniam ir tinkuotam namui, pamatui tvorai. Premium kokybės segmento dažai ieškantiems kokybiškų, ilgaamžių, lauko ir vidaus paviršiaus dažymo sprendimų. Visa tai rasite mūsų statybinių apdailos medžiagų parduotuvėje.

Dažai luboms

Dažai luboms visų tipų mineraliniams paviršiams dažyti (gipsas, cementas, betonas ir t.t.). Premium kokybės, itin balti, giliai matiniai dažai luboms. Produktas pasižymintis itin gera dengiamąja geba (I-a klasė). Renkantis dažus su aukštu dengiamosios gebos parametru, sunaudojamas dažų kiekis gali sumažėti nuo 20% iki 40%. Su tokiais dažais bus žymiai papraščiau ir lengviau dažyti. Plačiau apie dažus luboms skaitykite dažai luboms.

Dažai luboms

Dažai sienoms

Dažai sienoms atsparūs plovimui, valymui ir buitinėms dezinfekcinėms valymo priemonėms. Plaunami dažai sienoms atitinkantys vienus aukščiausių sienų dažams keliamų reikalavimų. Parduotuvėje rasite įvairaus matiškumo ir atsparumo plovimui, valymui dažus Jūsų namams. Plačiau apie dažus sienoms skaitykite dažai sienoms.

dazai sienoms

Fasado dažai

Fasado dažai skirti namui fasadui plytoms pamatui betonui medienai ir kitiems paviršiams. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškus dažus tinkuotam ar mediniam fasadui. Tinkuotiems fasdams siloksanininius arba silikoninius dažus su perlo efektu. Mediniams fasadams dengiamuosius arba skaidrias medžio dažyves. Plačiau apie dažus ir kaip juos išsirinkti skaitykite fasado dažai.

Statybinės apdailos medžiagos

Šiltinimo medžiagos fasadui – klijai polistirolui, armavimo kampaismeigės polistiroluitinklelis, gruntasdekoratyvinis tinkas fasadui apšiltinti. Šiltinimo statybinės medžiagos naujiems ir renovuojamiems fasadams ir pamatams. Kompleksinė, kokybiška, tarpusavyje deranti, laiko patikrinta pastatų šiltinimo medžiagų sistema. Daug naudingos informacijos apie fasado šiltinimo sistemą, darbų atlikimo technologiją, medžiagų suderinamumą rasite šiltinimo medžiagos.

Statybinės apdailos medžiagos | Fasado šiltinimui

Šiltinimo medžiagos klijai, armavimo kampai, smeigės polistirolui, tinklelis, gruntas dekoratyvinis tinkas fasadui apšiltinti. Šiltinimo medžiagos naujiems ir renovuojamiems fasadams ir pamatams. Kompleksinė, kokybiška, tarpusavyje deranti, laiko patikrinta pastatų šiltinimo medžiagų sistema.

Statybinės apdailos medžiagos

Šiltinimo medžiagos KREISEL

KREISEL statybinės medžiagos fasadui – klijai polistirolui, armavimo mišiniai, gruntas, dekoratyvinis tinkas. Kreisel įmonį pradėjo savo veiklą Lietuvoje nuo 1995m ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. Fasado šiltinimo medžiagos gaminamos naudojant Vokietijos koncerno „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žinias, paramą ir kokybės kontrolės normas. Klijus polistirolui įsigyti galite mūsų parduotuvėje polistirolo klijai. Elastingus armavimo mišinius polistirolui armavimo mišinysKokybišką dekoratyvinį tinką rasite dekoratyvinis tinkas.

Šiltinimo medžiagos EJOT

EJOT medžiagos fasadui tai armavimo kampai, profiliai smeigės polistirolui, armavimo tinklelis fasadui. Specialiosios paskirties profiliai ir smeigės net ir sudėtingiausių fasado šiltinimo mazgų sprendimams. EJOT koncernui priklauso 30 dukterinių įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. EJOT – laiko patikrinta, nepriekaištinga serifikuotų gaminių kokybė. Parsisiųsti produktų katalogą EJOT fasado šiltinimo profiliai. Visus reikiamus profilius fasado šiltinimui įsigyti galite EJOT profiliai.

Statybinės apdailos medžiagos | Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas fasadui namui pamatui cokoliui. Dekoratyvinis strukturinis tinkas vidaus ir lauko apdailos darbams. Dekoratyvinis tinkas fasadui yra speciali apdailos medžiaga, skirta vidaus ir lauko pastatų sienoms dekoruoti ir apsaugoti. Produktas naudojamas siekiant sukurti estetiškai patrauklią išvaizdą, taip pat užtikrinant fasado apsaugą nuo įvairių atmosferos veiksnių (taršos, purvo, dulkių UV spindulių).

Dekoratyvinis tinkas

Silikoninis tinkas

Silikoninis dekoratyvinis tinkas fasadui tai dažnai naudojama apdailos medžiaga, skirta fasado apdailos darbams. Tai paruoštas naudoti, šalpios konsistencijos, pigmentuojamas (spalvinamas) apdailos tinkas. Dėl savo vandens atstūmino, elastingumo ir „kvėpavimo” savybių puikiai tinkamas naudoti Lietuvos klimato regione.  Kokybiškas silikoninis tinkas, kurį norime naudoti Lietuvos klimato sąlygomis, privalo tenkinti ne žemesnius kaip žemiau lentelėje pateikiamus techninius parametrus. Spalvas parsiųsti galite fasado spalvos.

Silikoninis tinkas

Mozaikinis tinkas

Mozaikinis apdailos tinkas fasadui tai ypatingai atspari aplinkos poveikiui, tvirta dekoratyvi danga. Sukietėjęs ant pavršiaus mozaikinis tinkas tampa hidrofobiškas, elastingas, atsparus mechaniniams pažeidimams ir atmosferos poveikiui. Dėl šių savybių rekomenduojamas naudoti pastatų pamatams, cokoliams, kolonoms, garažams, įvažiavimams, ir t.t. Kokybiškas mozaikinis tinkas, kurį norime naudoti Lietuvos klimato sąlygomis, privalo tenkinti ne žemesnius kaip žemiau lentelėje pateikiamus techninius parametrus.

Mozaikinis tinkas

Statybinės apdailos medžiagos | Parduotuvė

Kilus klausimams, prašome susisiekiti žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykiti į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius (Šiaurės miestelis). Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Video reportažus visuomet rasite Youtube kanale. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas.

Pilną siūlomų produktų asortimentą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje parduotuvė. Didžiuojamės galėdami klientamas pasiūlyti kokybiškas, laiko patikrintas statybines medžiagas. Statybinės apdailos medžiagos jūsų kokybiškai įrengtiems namams – UAB Sprendimų gama.