PARDUOTUVĖ

Ulonų g. 5, Vilnius
LT-08240 Danola Verslo Centras
I-aukštas (Šiaurės miestelis)
Dažai +37068220633
Fasadai +37069322325
sprendimugama@gmail.com

  • 8.00h - 16.00h
Dažų dekoratyvinio tinko parduotuvė vilniuje Šiaurės miestelyje
Tinkas fasadui pamatui KREISEL HART IMPARAT

Dažų Tinko fasadui namui pamatui parduotuvė Vilniuje

Dažų Tinko fasadui namui pamatui parduotuvė KREISEL HART IMPARAT adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Specializuota statybinių apdailos medžiagų parduotuvė Vilniuje Ulonų g. 5. Mūsų parduotuvėje rasite vokiškus IMPARAT dažus vidaus ir lauko darbams. Silikoninius akrilinius mozaikinius tinkus fasadui pamatui cokoliui KREISEL HART. Polistirolo klijus, armavimo mišinį, armavimo tinklelį, pvc profilius, smeiges ir kitas kokybiškam fasado šiltinimui reikiamas statybines medžiagas. Dirbame daugiau kaip 12m statybinių apdailos medžiagų tiekimo rinkoje, sukaupta patirtis suteikia galimybę profesionaliai konsultuoti klientus. Skaičiuojame reikiamus dažų, tinkų ir kitų apdailos medžiagų kiekius pagal pateiktus brėžinius. Bendradarbiaujame tik su laiko patikrintais statybinių medžiagų gamintojais Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje. Didžiuojamės galėdami atstovauti garsius statybinių apdailos medžiagų prekinius ženklus, kurie nuolatos tobulina gaminamus produktus siekdami rinkai pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Dažų Tinko fasadui namui pamatui parduotuvė Vilniuje

Tinkas fasadui namui pamatui KREISEL

KREISEL statybinės medžiagos fasadui, tai dekoratyviniai tinkai, klijai, profiliai armavimo tinkleliai, gruntai, dažai ir kiti reikiami priedai fasado šiltinimui – renovacijai. Nuo 1995m. KREISEL VILNIUS pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. KREISEL fasado šiltinimo medžiagos gaminamos naudojant Vokietijos koncerno „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žinias, paramą ir kokybės kontrolės normas. Daugiau kaip 20 metų Kreisel prekinio ženklo produktai tiekiami Baltijos šalims. Per dvidešimt metų laikotarpį gamintojas įsitvirtino netik Lietuvos, tačiau ir Baltijos šalių rinkose. Kreisel fasado šiltinimo mežiagos tai, silikoniniai, akriliniai, mozaikiniai, silikatiniai dekoratyviniai tinkai, polistirolo klijai, armavimo mišiniai, dažai, gruntai ir kiti aukštos kokybės produktai iš vienų rankų. Gaminiai sertifikuoti Europos Sąjungoje, saugūs naudoti ir atitinkantys visus keliamus kokybės standartus.

Profiliai smeigės tinklelis namo fasadui EJOT

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

Dažai namui fasadui pamatui IMPARAT

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. IMPARAT gamintojas oreantuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę. Gamintojas siūlo netik standartinių parametrų produktus vidaus ar lauko sienų dažymui, tačiau ir išskirtinius gaminius tokius kaip I-klasės atsparumo valymui matinius dažus ar „Lotoso Efekto“ dažus fasadams. Lietuvoje šiais produktais nudažyta daug vidaus patalpų ir fasadų kurie puikiai atrodo iki šiol, tai puikus praktinis kokybės įrodymas. IMPARAT dažai – ieškantiems itin kokybiško ir ilgalaikio sprendimo.

Dažų Tinko fasadui namui pamatui parduotuvė Vilniuje

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Tinkas fasadui pamatui KREISEL HART IMPARAT dažai – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje www.sprendimugama.lt.

Sunku surasti tinkamą sprendimą kokius vidaus ar lauko dažus pasirinkti? Kokį tinką naudoti fasadui silikoninį ar arkrilinį? Kaip išsirinkti spalvą fasadui? Baltos spalvos fasadas – ar praktiška? Susisiekite su mumis ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.