Parduotuvė

Juodi dažai sienoms luboms scenoms teatrams
Juodi dažai Renoschwarz 1l
2021 24 kovo
Riebalų suodžių smalkių dėmes blokuojantis gruntas
Blokuojantis gruntas Sperrgrund 2,5l
2021 7 birželio
Show all

Silikoninis gruntas Primer W 1l

9.00

Silikoninis gruntas prieš dažymą Primer W

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

IMPARAT gruntas prieš fasado dažymą silikoniniais dažais Primer W. Produktas skirtas naudoti vidaus ir išorės darbams. Itin skvarbus švelnaus kvapo, tinkamas porėtiems, stipriai įgeriantiems mineraliniams ir sintetinio tinko pagrindams. Naudojamas trupantiems vidaus ir išorės tinkams prieš padengiant juos dažais, klijais glaistais ar tinkais. Rekomenduojama sutvirtinti seniems ir naujiems tinkams, dulkėms, silpniems ir biriems tinkuotiems paviršiams. Primer W naudojamas prieš dažant fasadus silikono dervų dažais tokiais kaip IMPARAT Imptech-silan SUPERPERL. Bespalvis, skiedžiamas vandeniu, silpno kvapo specialus hidrofobizuojantis. Imotech-Silan Primer W turi visiškai įsigerti į paviršių ir nesudaryti blizgios plėvelės.

Imparat

IMPARAT gruntas prieš fasado dažymą silikoniniais dažais Primer W

Sąnaudos: 100-200 ml/m2, priklausomai nuo pagrindo įgeriamumo ir struktūros. Tikslias sąnaudas nustatysite iš bandomojo sluoksnio.

Įpakavimas: nuo 1ltr iki 10ltr

IMPARAT dažai sienoms luboms grindims. IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Skambinti