Parduotuvė

EJOT Profilis palangių sujungimui su tinku
Profilis palangių sujungimui su tinku 810 EJOT (2m)
2021 28 vasario
EJOT Profilis tinko sujungimui prie stogo kaina
Profilis tinko sujungimui prie stogo PROFIL VENT EJOT (2m)
2021 28 vasario
Show all

Profilis tinko sujungimui su skarda 550 EJOT (2m)

10.50

EJOT PVC profilis palangių sujungimui su tinku 550 (2m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT Profilis tinko skardos sujungimui 550 (2m). Profilis skirtas šiltinimo sistemos ir skardos sujungimui. Profilio pagalba užtikrinama stabili ir sandari jungtis tarp šiltinamos sistemos ir skardos. Profilio konstrukcija neleidžia kauptis vandeniui sistemos išorėje. Produktas apsaugo nuo mechaninių pažeidimų ir atmosferos temperatūrinių svyravimų žalingo poveikio.

EJOT Profilis tinko skardos sujungimui 550 (2m)

Tinklelio svoris: 160g/m2

Profilio ilgis: 2 m

Pagaminta: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

Konsultuojame, komplektuojame ir pristatome visas statybines fasado šiltinimui ir renovavimui reikiamas medžiagas. Armavimo ir lango rėmo deformaciniai profiliai, armavimo tinkleliai, PVC kampai, klijai, gruntai, dekoratyviniai tinkai, dažai ir kitos kokybiškos statybinės medžiagos. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas, armavimo, tinkavimo profiliai, fasadui, pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje – svetainėje sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti