Dažai sienoms luboms tinkas fasadui namui Ulonų g. 5, Vilniuje arba užsisakyk internetu.Dažai sienoms luboms tinkas fasadui namui

Dažai sienoms luboms tinkas fasadui namui IMPARAT, KREISEL, HART, ARDEX. UAB Sprendimų gama – įmonė statybinių medžiagų prekybos rinkai siūlanti aukštos ir aukščiausios kokybės produktus. Atstovaujame tik laiko patikrintus prekinius ženklus. Mūsų parduotuvėje dirba daugiau kaip 15 metų darbo patirtį šiame sektoriuje turintys darbuotojai, todėl visuomet galite tikėtis profesionalios ir išsamios konsultacijos apie produktų technines specifikacijas ir naudojimo nurodymus. Esame specializuota dažų, fasadų šiltinimo medžiagų ir dekoratyvinių tinkų parduotuvė Vilniuje. Biure adresu Ulonų g. 5 Vilnius rasite dažus vidaus ir lauko darbams, silikoninius, akrilinius, mozaikinius tinkus namo fasadui, pamatui, tvorai ir kitiems paviršiams. Struktūrinius tinkus ir dažus tonuojame renkantis iš daugiau kaip 500 galimų atspalvių. Pigmentavimo metu naudojami tik aukščiausios kokybės ilgaamžiai pigmentai. Nuolatos domimės statybinių medžiagų rinkos naujovėmis, plečiame asortimentą ir stengiamės būti pirmieji pateikdami inovatyviausius statybinių medžiagų pasirinkimo sprendimus. Dažai sienoms luboms tinkas fasadui namui Šiaurės miestelyje adresu Ulonų g. 5, Vilnius.

Dažai sienoms luboms tinkas fasadui namui

KREISEL

KREISEL statybinės medžiagos fasadui, tai dekoratyviniai tinkai, klijai, profiliai armavimo tinkleliai, gruntai, dažai ir kiti reikiami priedai fasado šiltinimui – renovacijai. Nuo 1995m. KREISEL VILNIUS pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. KREISEL fasado šiltinimo medžiagos gaminamos naudojant Vokietijos koncerno „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žinias, paramą ir kokybės kontrolės normas. Daugiau kaip 20 metų Kreisel prekinio ženklo produktai tiekiami Baltijos šalims. Per dvidešimt metų laikotarpį gamintojas įsitvirtino netik Lietuvos, tačiau ir Baltijos šalių rinkose. Kreisel fasado šiltinimo mežiagos tai, silikoniniai, akriliniai, mozaikiniai, silikatiniai dekoratyviniai tinkai, polistirolo klijai, armavimo mišiniai, dažai, gruntai ir kiti aukštos kokybės produktai iš vienų rankų. Gaminiai sertifikuoti Europos Sąjungoje, saugūs naudoti ir atitinkantys visus keliamus kokybės standartus.

EJOT

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

ARDEX

ARDEX klijai glaistai išlyginamieji hidroizoliaciniai remontiniai mišiniai internetu. ARDEX kompanija įkurta Vokietijoje 1949m ir daugiau kaip 70 metų diktuoja kokybės standartus statybinės chemijos pramonei. Įmonė gamina ir tiekia itin kokybiškus, laiko ir rinkos pripažintus produktus. Šiai dienai kompanijos gaminamus produktus atstovauja daugiau kaip 100 šalių visame pasaulyje. Produktų gamybos kontrolėje, įdiegtos naujausios ir griežčiausios kokybės kontrolės inovacijos kurios užtikrina nepriekaištingą gaminių kokybę. Gamyklose dirbantys inžinieriai ir technologai nuolatos tobulina gaminius prisitaikydami prie kintančios rinkos poreikių ir pateikdami netik produktus, tačiau ir sprendimus. Neatsitiktinai ARDEX yra pripažinta aukščiausios kokybės partnere statybinės chemijos sektoriuje.

Pristatymas

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie rinkoje atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Specializuota dekoratyvinio tinko ir dažų parduotuvė – www.sprendimugama.lt. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu.