Parduotuvė

EJOT Deformacinis profilis 108 su tinkleliu
Deformacinis profilis 9mm EJOT (2,4m)
2021 28 vasario
EJOT Deformacinis profilis fasadui 3D Standart
Deformacinis profilis EJOT 3D (2,4m)
2021 28 vasario
Show all

Deformacinis profilis 9mm EJOT GUMI (2,4m)

2.98

EJOT Deformacinis profilis 108 GUMI su tinkleliu 9mm (2,4m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT Deformacinis profilis 108 GUMI (9mm) 2,4m’ su tinkleliu skirtas naudoti fasado armavimo metu. Rekomenduojama naudoti naudoti esant spalvotam langų/durų rėmui, nes profilio konstrukcijos iš išorės nesimato. Gaminys naudojamas siekiant sujungti šiltinimo sistemą su fasado elementais tokiais kaip, durys, langai, garažo vartai ir kiti fasado elementai. Deformacinis profilis 108 su tinkleliu GUMI, dėl temperatūrų svyravimo amortizuoja atsiradusį šiltinimo sistemos judėjimą, todėl sumažina galimų įtrūkimų tikimybę. Papildomas tinklelis garantuoja kokybišką PVC kampo ir deformacinio profilio tarpusavio sujungimą. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės PVC ir armavimo tinklelio kuris padengtas antišarmine medžiaga. Stipraus lipnumo deformacinės juostelės klijai garantuoja puikų sukibimą su įvairaus tipo paviršiais (PVC medis, metalas ir t.t.) Naudojant šį profilį išvengiama įtrūkimų. Langų / durų rėmas apsaugomas nuo mechaninių pažeidimų. Neleidžia skverbtis šalčiui ir triukšmui. Galima naudoti esant spalvotam langų/durų rėmui, nes profilio konstrukcijos iš išorės nesimato.

EJOT Deformacinis profilis 108 GUMI (9mm) 2,4m’

Tinklelio svoris: 160g/m2

Tinklelio ilgis: 12,5 cm

Profilio ilgis: 2,4 m

Plastikinio griovelio plotis: 9 mm

Pagaminta: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

Konsultuojame, komplektuojame ir pristatome visas statybines fasado šiltinimui ir renovavimui reikiamas medžiagas. Armavimo ir lango rėmo deformaciniai profiliai, armavimo tinkleliai, PVC kampai, klijai, gruntai, dekoratyviniai tinkai, dažai ir kitos kokybiškos statybinės medžiagos. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas, armavimo, tinkavimo profiliai, fasadui, pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje – svetainėje sprendimugama.lt.

 

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti