Parduotuvė

EJOT Polistirolo tabletė balta pilka smeigems
Polistirolo tabletė STRU SBH-T smeigėms uždengti
2021 1 kovo
EJOT freza polistirolui frezuoti
Freza polistirolo tabletėms frezuoti EJOT (1vnt)
2021 1 kovo
Show all

Smeigių STRU 2G sukimo įrankis EJOT (1vnt)

74.22

EJOT Smeigių STRU 2G sukimo frezavimo įrankis STR-tool (1vnt)

Įpakavimas: 1vnt

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Kategorijos: ,
Aprašymas

EJOT Smeigių STRU 2G sukimo frezavimo įrankis STR-tool. Specialiai sukurtas montavimo įrankis, skirtas ejotherm STR U 2G įgilintam montavimui  pagal EJOT STR principą. Universalus pritaikymas ejotherm STR U ir ejotherm STR H smeigėms. Saugiam ir paprastam smeigių montavomui – frezavimui.

EJOT Smeigių STRU 2G sukimo frezavimo įrankis STR-tool
  • Šešiabriaunio reguliavimas paprastam naudojimui su standartiniu gręžimo įrankiu.
  • Patentuotas nustatymo mechanizmass, skirtas paprastam, greitam ir saugiam ilgių nustatymui.
  • Patogus ejotherm STR-tool 2GS perstatymas paviršiniam montavimui.
  • Patvari konstrukcija ir kokybiškos gamybos žaliavos ilgam eksploatavimo laikotarpiui.
  • Komplektą sudaro: ejotherm STR-tool 2GS, papildoma pjovimo plokštelė, kampinis atsuktuvas ir varžtai visiems pritaikymo atvejams.

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti