Dekoratyvinis mozaikinis tinkas cokoliui pamatui fasadui hart
Mozaikinis tinkas pamatui HART(23kg)
2019 14 spalio
EJOT Smeigė H4 ECO polistirolui tvirtinti kaina
Smeigė polistirolui tvirtinti H4 155-355mm EJOT (1vnt)
2019 14 spalio
Show all

Polistirolo tabletė LFM smeigėms uždengti (1vnt.)

0.06

Teirautis telefonu: +370 6 93 22 325

Aprašymas

Polistirolo tabletė dangtelis smeigėms uždengti – produktas  skirtas smeigėms išfrezuotų angų sandarinimui. Gaminys yra naudojamas siekiant sumažinti termoizoliacijos tvirtinimui skirtų smeigių perduodamą šalčio tiltą. Polistirolo tabletė smeigėms pagaminta iš kokybiško fasadų šiltinimui skirto polistireno. Tikslus frezavimas gamybos metu užtikriną puikų sandarumą. Produktui gaminti naudojamas EPS 70 markės polistirenas. Polistirolo tabletę galima naudoti siekiant uždengti visų tipų smeiges, kurių prispaudžiamos dalies ploto skersmuo ne daugiau kaip 60mm. Gaminys komplektuojamas kartu su specialiu frezavimo įrankiu „freza“. Polistirolo tabletė gali būti naudojama visose šiltinimo sistemose, nepriklausomai nuo pasirinkto gamintojo ar polistireno tipo.

Polistirolo tabletė dangtelis smeigėms uždengti

Įpakavimas: 100vnt.

Spalva: balta

Storis: 17 mm

Diametras: 70 mm

Panaudojimas: Smeigių perduodamo šalčio tilto mažinimui.

Specializuota fasadš šiltinimo medžiagų parduotuvė. UAB Sprendimų gama statybinių medžiagų prekybos rinkai siūlanti aukštos ir aukščiausios kokybės produktus. Atstovaujame tik laiko patikrintus prekinius ženklus KREISEL, HART, IMPARAT, ESSVE. Įmonėje dirba daugiau kaip 12 metų darbo patirtį šiame sektoriuje turintys darbuotojai, todėl visuomet galite tikėtis profesionalios ir išsamios konsultacijos apie produktų technines specifikacijas ir naudojimo nurodymus. Esame specializuota dažų, fasadų šiltinimo medžiagų ir dekoratyvinių tinkų parduotuvė Vilniuje. Biure adresu Ulonų g. 5 Vilnius rasite dažus vidaus ir lauko darbams, silikoninius, akrilinius, mozaikinius tinkus namo fasadui, pamatui, tvorai ir kitiems paviršiams. Struktūrinius tinkus ir dažus tonuojame renkantis iš daugiau kaip 500 galimų atspalvių. Pigmentavimo metu naudojami tik aukščiausios kokybės ilgaamžiai pigmentai. Konsultantai visuomet pasiruošę padėti jums renkantis dažų ar dekoratyvinio tinko spalvą. Nuolatos domimės statybinių medžiagų rinkos naujovėmis, plečiame asortimentą ir stengiamės būti pirmieji pateikdami inovatyviausius statybinių medžiagų pasirinkimo sprendimus. Konsultuojame, komplektuojame ir pristatome visas reikiamas medžiagas kokybiškam fasado apšiltinimui.

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie rinkoje atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Specializuota dekoratyvinio tinko ir dažų parduotuvė – www.sprendimugama.lt. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu.

sprendimugama.lt

 

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti