Parduotuvė

KREISEL Akrilinis tinkas fasadui namui 010
Akrilinis tinkas fasadui KREISEL 010 (25kg)
2019 14 spalio
Lipni plastikinė juosta lauko darbams
2019 14 spalio
Show all

Mozaikinis tinkas pamatui KREISEL 050 (25kg)

58.00

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

Kreisel tinko dažų spalvų paletė spalvynas

Sąnaudos: 4-5/m2

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

KREISEL Mozaikinis tinkas pamatui cokoliui fasadui Mozaikputz 050, tai paruoštas naudojimui tinkas, pagamintas akrilo dispersijos ir vienodos 1,8mm diametro grūdelių frakcijos pagrindu. Produktas yra naudojamas dekoratyviam paviršių tinkavimui pastatų viduje ir išorėje. Be amoniako ir organinių tirpiklių. Sukietėjęs yra įpatingai atsparus vandeniui (hidrofobiškas) ir šalčiui. Tvirtai sukimba su pagrindu, atsparus mechaniniam poveikiui, plovimui, trinčiai ir atmosferos sąlygoms. Produktas yra skirtas naudoti pastato, pamatų, cokolių, atraminių sienelių, balkonų, koridorių, kolonų dekoravimui. Mozaikinis tinkas KREISEL, dėl didelio atsparumo mechaniniams pažeidimams gali būti naudojamas itin intensyvaus eksploatavimo patalpoms tokioms kaip maitinimo įstaigos viešbučiai, biurai, ligoninės ir t.t.

Dėmesio: prieš dengiant paviršius, rekomenduojame naudoti tonuojamą gruntą Tynkolit T 330.

KREISEL Mozaikinis tinkas pamatui cokoliui fasadui Mozaikputz 050
Produkto naudojimas:

Paviršius turi būti sausas, švarus ir tvirtas. Grybeliu ar kitais mikroorganizmais pažeistus pagrindus reikia
deaktyvuoti naudojant deaktyvavimo priemones. Kad pagrindas nepersišviestų per tinką ir tinkas geriau su juo sukibtų, apytiksliai 24 val. prieš tinkavimą, gruntuojama tonuotu gruntu KREISEL Tynkolit-T 330 (natūraliai – baltas). Tinkavimui naudojami tik nerūdijančio plieno įrankiai. Tinkuojant aplinkos ir paviršiaus temperatūra turėtų būti ne žemesnė kaip +5 ºC ir ne aukštesnė kaip +25 ºC. Tinkas metaline nerūdijančia glaistykle tepamas braukiant viena kryptimi, storiu atitinkančiu užpildo grūdelių storį. Dirbant saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, stipraus vėjo, lietau, kt. Tinkuojamus plotus reikia sujungti, kol ant pagrindo užneštas tinkas nepradės džiūti, vadinamu metodu “šlapias ant šlapio”, kitaip gali matytis sujungimų siūlės. Džiūvimo laikas – apytiksliai 12–48 val., visiškai sukietėja po 7 dienų (20 ºC). Po darbo įrankius išplauti vandeniu.

Sudėtis: akrilo dispersija, modifikuojantys priedai.

Spalva: daugiau kaip 80 galimų atspalvių.

Pakuotė:
Kibiruose po 25 kg, paletėje po 33 vnt.

Sąnaudos: apie 4-5/m2 priklausomai nuo paviršiaus lygumo.

Deklaruojamos eksploatacinės sąvybės:
Vandens garų laidumas – V3
Vandens įgėris – W1
Sukibimo stipris – ≥ 0,3 MPa
Ilgaamžiškumas – ≥ 0,3 MPa
Šilumos laidumas – λ = 0,83
Degumas – F klasė

Laikymas:
12 mėnesių nuo pagaminimo datos, sausomis sąlygomis, nuo +5° iki +25°C temperatūroje, nepažeistose pakuotėse.

Parduotuvės adresas: Ulonų g.5 Vilnius (Šiaurės miestelis).

UAB Sprendimų gama – Kreisel atstovas, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. Produktų asortimente Kreisel dekoratyvinis struktūrinis tinkas fasadui, klijai polistirolui, armavimo tinklelis, pvc profiliai, smeigės, gruntai, dažai ir t.t. Sukomplektuosime ir pristatysime jums į objektą kokybiškam fasado šiltinimui reikiamas statybines medžiagas. Fasado šiltinimo medžiagų tiekimo rinkoje dirbame 15 metų, todėl galime suteikti išsamią konsultaciją įvairiais technologiniais klausimais. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt. Prisijunkite prie mūsų Facebook paskyros ir sužinokite statybinių medžiagų rinkos naujoves.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti