Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Akriliniai siloksaniniai dažai fasadui Imosil 1l

10.25

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

NCS spalvų paletė ncs Imparat dažai

Balti, tonuojami. Tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

IMPARAT Akriliniai dažai fasadui namui pamatui Imosil. Aukštos kokybės labai gerai paviršių dengiantys akriliniai fasadiniai dažai su siloksano priedais. Gamybos metu sudėtyje naudojami antipelėsiniai ir antigrybeliniai priedai, ant nudažyto paviršiaus stabdo mikroorganizmų ir grybelio atsiradimo tikimybę (fungicidai, algicidai). Dažais padengtas paviršius atsparus UV ir atmosferos poveikiui pagal VOB. Dažų tonavimo – spalvinimo metu naudojami aukščiausios kokybės pigmentai kurie kartu su dažuose esančiomis sudėtinėmis medžiagomis maksimaliai apsaugo nudažyto fasado spalvos “blukimą”. Produktas tinkamas fasadui, cokoliui, betonui, plytoms, blokeliams, pamatui tinkui dažyti pastatų išorėje ir viduje.

Imparat dažai

IMPARAT Akriliniai dažai fasadui namui pamatui Imosil

Lakiųjų organinių junginių kiekis LOJ: 0%

Spalva: balti (tonuojami daugiau kaip 2000 atspalvių)

Įpakavimas: nuo 1ltr iki 12,5ltr

Sąnaudos: apie 100 – 180 ml/m2 vienam sluoksniui lygiems paviršiams. Nelygiems paviršiams – atitinkamai daugiau. Tikslias sąnaudas nustatysite iš bandomojo sluoksnio. Rekomenduojama dažyti du kartus.

Pagaminta: Vokietijoje

Gamintojas: Imparat

Dažymas teptuku, voleliu, purškiant (be oro).

Įrankių valymas vandeniu iškart po darbo.

Skiedžiami iki 15% vandeniu.

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Skambinti