Parduotuvė

KREISEL PVC kampas su tinkleliu armavimui
PVC kampas armavimui KREISEL (2,5m)
2021 26 vasario
EJOT cokolinis PVC profilis PRAKTIKA
Cokolinis profilis PRAKTIKA 120-180mm EJOT (2m)
2021 28 vasario
Show all

PVC kampas armavimui EJOT (2,5m)

1.35

EJOT PVC kampas su tinkleliu fasado armavimui (2,5m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorijos: ,
Aprašymas

EJOT PVC kampas su tinkleliu armavimui (2,5m) išoriniams pastato kampams armuoti. Profilis yra pagamintas iš aukštos kokybės, antišarmine medžiaga padengto stiklo audinio tinklelio ir PVC kampuko. Gaminys naudojamas pastato kampams ir angokraščiams sutvirtinti atliekant fasado armavimo darbus. Armavimo kampo pagalba formuojami tikslūs armuojamo fasado – pastato kampai. PVC kampas su tinkleliu fasado armavimui papildomai sujungia pagrindinį armavimo tinklelį su pastato kampais ir angokraščiais. Produkto pagalba formuojami 90 laipsnių kampai. Armavimo kampo pagalba apšiltinto fasado kampai įgauna tvirtumą, lygumą ir mechaninį atsparumą.

EJOT PVC kampas su tinkleliu armavimui (2,5m)

Tinklelio ilgis: 10cm x 15cm

Tinklelio svoris: 160 g/m2.

Profilio ilgis: 2,5m.

Įpakavimas: 1 vnt. (dėžutėje 50vnt.)

Spalva: geltona, balta.

Gamintojas: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Daugiau produktų rasite sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti