Parduotuvė

EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600
Nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams EJOT (2m)
2021 28 vasario
EJOT Cokolinis aliuminio profilis fasadui kaina
Cokolinis aliuminio profilis EJOT (2m)
2021 28 vasario
Show all

Cokol Plius profilis sujungimui EJOT (2m)

3.68

EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600 (2m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT Profilis cokolis Plius 815 (2m) cokolinio profilio sujungimui su armavimo tinku. Profilis skirtas tinko ir armavimo mišinio sujungimui su cokoliniu profiliu. Priekinėje dalyje esanti PVC atbraila neleidžia kauptis vandeniui, taip apšiltintas fasadas apsaugomas nuo drėgmės kaupimosi už šilumos izoliacijos. Gaminys atlieka papildomą, vandens pertekliaus nuo fasado funkciją. Naudojant EJOT 815 išvengiama įtrūkimų cokolinio profilio ir armavimo sluoksnio jungtyje. Profilis atsparus UV spinduliams ir armavimo mišinyje esantiems šarmams.

EJOT Profilis cokolis Plius 815 (2m)

Tinklelio ilgis: 12cm

Tinklelio svoris: 160 g/m2.

Profilio ilgis: 2,0m.

Įpakavimas: 1 vnt. (dėžutėje 25vnt.)

Spalva: geltona, balta.

Gamintojas: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Daugiau produktų rasite mūsų svetainėje – parduotuvėje sprendimugama.lt.

 

Skambinti