Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Oranžinė lipni juosta tinkavimui

1.98

Kaina: 25mm x 20m – 1,98€/1vnt.

Pakuotė (72vnt.) 131,55€

Kaina: 38mm x 50m – 5,65€/1vnt.

Pakuotė (32vnt.) 172,80€

Kaina: 48mm x 50m – 6,34€/1vnt.

Pakuotė (24vnt.) 142,80€

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Konsultacija telefonu: +37069322325

Užsakymai el. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Oranžinė lipni juosta tinkavimui dažymui lauko ir vidaus darbams skirta apsaugoti tinkuojamus, dažomus, glaistomus paviršius nuo galimo mechaninio pažeidimo ar užteršimo. Produktas tinkamas naudoti ant švarių lygių ir nelygių paviršių tokių kaip armavimo mišinys, tinkas, betonas, keramikinė plytelė ir t.t. Dėl gamyboje naudojamų aukštos kokybės klijų, produktas pasižymi itin tvirtu sukibimu su pagrindu. Oranžinė armuota juosta gaminama iš PVC, stiklo audinio armavimo tinklelio ir specialios paskirties hibridinių akrilo – kaučiuko pagrindo klijų. Produktą rekomenduojama laikyti ant paviršiaus ne ilgiau kaip 10 dienų veikiant tiesioginiams UV spinduliams, neveikiant tiesioginiams UV spinduliams iki 60-90 dienų (priklausomai nuo paviršiaus tipo). Oranžinė lipni juosta atspari drėgmei, todėl galima naudoti pastatų viduje ir išorėje. Rekomenduojame naudoti atliekant tinkavimo, glaistymo, dažymo, dekoravimo, zonų laikinojo žymėjimo, pakavimo ir kitus darbus. Oranžinė lipni juosta, laiku pašalinta nuo paviršiaus, nepalieka klijų likučių. Prieš naudojimą būtina įsitikinti, kad paviršius ant kurio bus klijuojama lipni juosta, švarus, sausas, tvirtas, nepadengtas riebaliniu sluoksniu.

Oranžinė lipni juosta tinkavimui dažymui lauko ir vidaus darbams
  • Sudėtis: LDPE + Poliesterio audinys
  • Klijų tipas: Sintetinis kaučiukas
  • Bendras storis [um]: 175
  • Poliesterio audinio tankis: 34
  • Sukibimas su plienu: [N / 25mm]: 23
  • Testas valcavimo kamuoliuku: [cm]: <2,5
  • Atsparumas tempimui [N / 25mm]: 80
  • Naudojimo temperatūra [° C]: -15 iki +80
  • Nepalieka klijų likučių daugiau kaip 10 dienų (priklausimai nuo UV veikimo ir paviršiaus tipo, neveikiant tiesioginiams UV spinduliams iki 90 dienų.)

Mūsų produktų kataloge rasite platų lipnių juostų dažymo, tinkavimo, sandarinimo, tvirtinimo, žymėjimo, paviršių apsaugos, pakavimo ir kitiems darbams atlikti. Dirbame su didžiaisiais lipnių juostų gamintojais Europoje, todėl galime pasiūlyti ir specifinio naudojimo paskirties gaminius. Didžiuojamės galėdami savo siūlomų produktų pagalba išspręsti paviršių apsaugos problemas pramonės, statybos, gamybos sektoriaus klientams. Nuolatos plečiame lipnių juostų asortimentą, testuojame produktus, diegiame naujoves. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie rinkoje atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Specializuota dekoratyvinio tinko dažų ir dažymo reikmenų parduotuvė – sprendimugama.lt. Parduotuvės adresas Ulonų g. 5, Vilnius. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu.

Skambinti