Parduotuvė

EJOT Profilis tinko sujungimui prie stogo kaina
Profilis tinko sujungimui prie stogo PROFIL VENT EJOT (2m)
2021 28 vasario
EJOT Profilis cokolis Plius 815 kaina
Cokol Plius profilis sujungimui EJOT (2m)
2021 28 vasario
Show all

Nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams EJOT (2m)

3.59

EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600 (2m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorijos: ,
Aprašymas

EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600 (2m) horizontaliems pastato kampams (angokraščiams) armuoti. Profilis yra pagamintas iš aukštos kokybės, antišarmine medžiaga padengto stiklo audinio tinklelio ir PVC kampuko. Gaminys naudojamas angokraščiams sutvirtinti atliekant fasado armavimo darbus. Armavimo kampo pagalba formuojami tikslūs armuojamo fasado horizontalūs kampai. Nulašėjimo profilis su tinkleliu fasado armavimui papildomai sujungia pagrindinį armavimo tinklelį su pastato horizontaliais (angoraščių) kampais. Profilio pagalba suformuojama vandens nubėgimo briauna, kuri nuveda perteklinį vandenį nuo fasado. Dėl šios priežasties, po horizontaliais kampais nesikaupia drėgmė, nesiformuoja pelėsiai ir kiti neigiami atmosferos veiksniai.

EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600 EJOT (2m)

Tinklelio ilgis: 12cm x 12cm

Tinklelio svoris: 160 g/m2.

Profilio ilgis: 2,0m.

Įpakavimas: 1 vnt. (dėžutėje 25vnt.)

Spalva: geltona, balta.

Gamintojas: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Daugiau produktų rasite mūsų svetainėje – parduotuvėje sprendimugama.lt.

Call Now ButtonSkambinti