Parduotuvė

Kreisel Hidroizoliuojantys klijai ekstrudiniam polistirolui 810
Klijai-armavimo mišinys pamatų polistirolui 810 (25kg)
2021 26 vasario
EJOT PVC kampas su tinkleliu armavimui
PVC kampas armavimui EJOT (2,5m)
2021 26 vasario
Show all

PVC kampas armavimui KREISEL (2,5m)

1.25

KREISEL PVC kampas su tinkleliu armavimui (2,5m)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorijos: ,
Aprašymas

KREISEL PVC kampas su tinkleliu armavimui (2,5m) išoriniams pastato kampams armuoti. Profilis yra pagamintas iš aukštos kokybės, antišarmine medžiaga padengto stiklo audinio tinklelio ir PVC kampuko. Gaminys yra naudojamas pastato kampams ir angokraščiams sutivirtinti atliekant fasado armavimo darbus. Armavimo kampo pagalba formuojami tikslūs apšiltinto fasado – pastato kampai. PVC kampas su tinkleliu fasado armavimui papildomai sujungia pagrindinį armavimo tinklelį su pastato kampais ir angokraščiais. Gaminys naudojamas 90 laipsnių kampams formuoti. Armavimo kampo pagalba apšiltinto fasado kampai įgauna mechaninį atsparumą.

KREISEL PVC kampas su tinkleliu armavimui (2,5m)

Tinklelio ilgis: 10cm x 15cm

Tinklelio svoris: 160 g/m2.

Profilio ilgis: 2,5m.

Įpakavimas: 1 vnt. (dėžutėje 50vnt.)

Spalva: geltona, balta, oranžinė.

Gamintojas: EU

UAB Sprendimų gama – Kreisel atstovas, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. Asortimente Kreisel dekoratyvinis struktūrinis tinkas fasadui, klijai polistirolui, armavimo tinklelis, pvc profiliai, smeigės, gruntai, dažai ir t.t. Sukomplektuosime ir pristatysime jums į objektą kokybiškam fasado šiltinimui reikiamas statybines medžiagas. Fasado šiltinimo medžiagų tiekimo rinkoje dirbame 15 metų, todėl galime suteikti išsamią konsultaciją įvairiais technologiniais klausimais. Konsultuojame, komplektuojame ir pristatome visoje Lietuvoje. KREISEL Fasado šiltinimo medžiagos – laiko patikrinti produktai.

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje www.sprendimugama.lt.

 

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti