Parduotuvė

EJOT STRU 2G įsukama smeigė polistirolui
Įsukama smeigė polistirolui tvirtinti STRU EJOT (1vnt)
2021 1 kovo
EJOT Polistirolo tabletė balta pilka smeigems
Polistirolo tabletė STRU SBH-T smeigėms uždengti
2021 1 kovo
Show all

Kamštelis STR U2G smeigei užsandarinti EJOT (1vnt)

0.04

EJOT Kamštelis STR U2G smeigei užsandarinti (1vnt)

Kaina: 0,04€

Įpakavimas: 100vnt, 500vnt

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorijos: ,
Aprašymas

EJOT Kamštelis STR U2G smeigei užsandarinti (1vnt). Produktas skirtas naudoti atliekant fasado smeigiavimo darbus. Užsandarina STR U2G smeigės viršutinę dalį, tokiu būdu minimalizuojant galimus šilumos nuostolius. Pagamintas iš kokybiško EPS polistireno.

EJOT Kamštelis STR U2G smeigei užsandarinti EJOT

Išmatavimai: 14,9mm x 23,5mm

Įpakavimas: 100vnt (500vnt.)

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt.

 

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti