Parduotuvė

KREISEL Gruntas prieš dekoratyvinį tinką Tynkolit-T (2)
Gruntas prieš mozaikinį tinką KREISEL 330 (7kg)
2021 16 kovo
IMPARAT gruntas prieš fasado dažymą
Silikoninis gruntas Primer W 1l
2021 30 kovo
Show all

Juodi dažai Renoschwarz 1l

7.95

Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Juodi dažai sienoms luboms scenoms teatrams IMPARAT Renoschwarz. Ypač juodi dažai vidaus patalpų dažymui. Matiniai tinkami naudoti ant visų tipų mineralinių pagrindų, tokių kaip gipsas, glaistas, tinkas, betonas. Taip pat galima dengti gruntuotus medinius, metalinius, aliuminius paviršius kuriems nereikalingas mechaninis nudažyto paviršiaus atsparumas (ventiliacijos sistemos, metalinės lubų kolonos ir t.t.). Dėl gamybos procese, naudojamų kokybiškų žaliavų, produktas pasižymi itin geru paviršiaus dengiamumu. IMPARAT Renoschwarz rekomenduojame naudoti netik kino salėms, teatrams, scenoms, foto studijoms, kavinėms, restoranams, tačiau ir gyvenamosioms patalpoms, namams, butams ir t.t. Dažomi paviršiai privalo būti tvirti, sausi, švarūs.

Juodi dažai sienoms luboms scenoms teatrams IMPARAT Renoschwarz

Atsparumas trinčiai, valymui: 3 klasė EN 13 300

Dengiamumas: 1 klasė pagal EN 13 300

Sąnaudos: 5-7m2 (dažant 2 kartus)

Spalva: juoda matinė

Imparat matiniai dažai luboms

Saugojimas: optimali temperatūra nuo +5C iki +20C. Gerai uždaryti dangtelį.

Įpakavimas: nuo 1 ltr iki 12,5 ltr

Dažymas: teptuku, voleliu, purškiant.

Įrankių valymas: iškart po darbo su vandeniu.

Žemiausia temperatūra: dažant ir džiovinant: + 5 C (aplinka ir pagrindas).

Džiūvimo laikas: esant oro temperatūrai +20 C ir santykinei oro drėgmei 65% džiuvimo laikas 4-6 valandos. Esant žemesnėms oro temperatūroms džiuvimo laikas atitinkamai ilgesnis.

Nurodymai: Dažus rekomenduojama skiesti iki 15proc. švariu vandeniu.

IMPARAT dažai sienoms luboms grindims. IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Call Now ButtonSkambinti