Parduotuvė

Lipni plastikinė juosta lauko darbams
2019 14 spalio
Silikoninis dekoratyvinis tinkas fasadui namui HART
Silikoninis tinkas fasadui HART Rock (25kg)
2020 27 gegužės
Show all

Koncentruotas gruntas Tiefgrund 1l

8.50

Labai skvarbus giluminio grunto koncentratas Imparat Tiefgrund ELF Nano.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Imparat gruntas kreidai kalkėms betonui gipsui tinkui, luboms grindims ir fasadui Tiefgrund e.l.f. Giluminis akrilo hidroksilo gruntas IMparat Nano Tiefgrund ELF su nanodalelėmis vidaus ir išorės darbams. Itin skvarbus švelnaus kvapo, giluminio grunto koncentratas porėtiems, stipriai įgeriantiems mineraliniams pagrindams. Naudojamas trupantiems vidaus ir išorės tinkams prieš padengiant juos dažais, klijais glaistais ar tinkais. Rekomenduojama sutvirtinti kreidai, kalkėms, glaisto dulkėms, silpniems ir biriems tinkuotiems paviršiams. Produkto nerekomenduojame naudoti ant neįgeriančių paviršių. Išdžiūvus neturi susidaryti blizgi plėvelė. Imparat Tiefgrund produktas žymimas ELF formule.  Šis žymėjimas pabrėžia, kad produktas yra pagamintas be plasifikatorių ir tirpiklių, todėl gali būti naudojamas ribotos ventiliacijos ar nuolatinio naudojimo patalpose, tokiose kaip biurai, mokyklos, viešosios įstaigos, parduotuvės ir t.t. Patalpas galima eksploatuoti nedelsiant po pilno grunto išdžiuvimo (4-6h). Švelnaus kvapo, netoksiškas aukščiausios kokybės produktas skirtas vidaus ir lauko darbams.

Imparat matiniai dažai luboms

Imparat gruntas kreidai kalkėms betonui gipsui tinkui Tiefgrund e.l.f.

Skiedžiamas vandeniu įvairiomis proporcijomis pagal poreikį (iki 1:5):
Lauko darbams: 1:1
Neskiestas: Kreida, kalkės, birus tinkas ir betonas.
Prieš glaistymą: 1:2 – 1:4 (priklausomai nuo paviršiaus tvirtumo ir įgeriamumo)
Prieš dažymą: 1:2 – 1:6 (pagal poreikį, žiūrėti, kad nesusidarytų blizgi plėvelė)

Gamintojas: Imparat, Vokietija.

Įpakavimas: nuo 1ltr iki 10ltr (pilstome pagal poreikį).

Padengimas: teptuku, voleliu, purškiant (be oro).

Įrankių valymas: Iškart po darbo vandeniu.

Sąnaudos: `100-200 ml/m2, priklausomai nuo pagrindo įgeriamumo ir struktūros. Tikslias sąnaudas nustatysite iš bandomojo sluoksnio.

IMPARAT dažai sienoms luboms grindims. IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Skambinti