Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Gruntas medžiui Juwel 1l

10.00

Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Spalva: skaidrus

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Imparat Gruntas antiseptikas medienai prieš dažymą lauko ir vidaus darbams. Tai bespalvė medienos apsaugos priemonė. Nenešančių medienos konstrukcijų apsaugai ten, kur nėra tiesioginio kontakto su gruntu. Produktas skirtas medienos impregnavimui – gruntavimui prieš dažymą, dengiamaisiais dažais ir dažyvėmis. Imparat Juwel Impraegniergrund puikiai apsaugo medieną nuo mėlio, puvimo, grybo, vabzdžių, mikroorganizmų poveikio ir padidina sekančių dažų sluoksnių sukibimą. Bespalvis gruntas – antiseptikas medžiui pagamintas alkido dervos pagrindu, todėl pasižymi labai gilaus įsiskverbimo į pagrindą savybėmis.

Imparat
Imparat Gruntas antiseptikas medienai prieš dažymą Juwel Impraegniergrund

Sąnaudos: ~100-120 ml / m2 dengiant vienu sluoksniu, tikslios sąnaudos priklauso nuo paviršiaus įgeriamumo.

Įpakavimas: nuo 1 iki 10ltr.

Spalva: bespalvis.

Skiedimas: esant poreikiui skiesti terpentinu.

Padgenimo būdas: dažant, panardinant, apliejant, purškiant.

Pastabos: paviršiai nugruntuoti impregnuojančiu gruntu turi būti padengti dažais ne vėliau kaip per 4 savaites. Impregnuojamos medienos drėgnumas ne daugiau kaip 15 %.

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Skambinti