Parduotuvė

Lipni juosta dažymo darbams Professional UV 14d
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Dažai mediniams fasadams tvoroms dailylentėms JUWEL COLOR (1ltr)

14.95

Teirautis telefonu: +370 6 82 20 633

Balti šilko blizgesio dažai mediniams paviršiams Imparat Juwel Color.

Tonuojami daugiau kaip 300 atspalvių (tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos).

Pagaminimo šalis: Vokietija.

Aprašymas

PRODUKTO PREZENTACIJA

 

Dažai mediniams fasadams tvoroms dailylentėms JUWEL COLOR. Tai šilko blizgesio, vandens pagrindu pagaminti dažai naudojami mediniams, lauko ir vidaus sąlygomis eksploatuojamiems paviršiams padengti. Dažai mediniams fasadams tvoroms dailylentėms Juwel Color pilnai uždengia dažomo paviršiaus plotą. Dėl gamybos metu naudojamų aukščiausios kokybės žaliavų, nudažyti paviršiai sudaro labai elastingą plėvelę, kuri puikiai apsaugo medieną nuo UV ir atmosferos poveikio. Šiais dažais padengtas paviršius, plečiasi ir traukiasi kartu su medžiu, todėl neatsiranda mikroįtrūkimų į kuriuos gali patekti vanduo ardantis nudažytą paviršių (dažai neatkimba nuo paviršiaus “nesilupa”). Dažų gamybos metu naudojami fungicidiniai ir algicidiniai priedai stabdo grybelio, mėlio, pelėsio ir kitų mikroorganizmų atsiradimą ant pagrindo.

Savybės: Nekensmingi aplinkai, atsparūs atmosferiniam poveikiui pagal VOB, atsparūs trinčiai pagal DIN 53778, greitai džiūstatys, difuziški, gerai dengiantys ir atsparūs UV spinduliams.

Įpakavimas: nuo 1 ltr iki 10 ltr

Spalva: balti (tonuojami) daugiau kaip 300 atspalvių.

 

Sąnaudos: apie 120 ml/m2 dažant vienu sluoksniu (rekomenduojama dažytu du sluoksnius). Tikslios dažų sąnaudos priklauso nuo medienos tipo ir lygumo.

Dažymas: teptuku, voleliu, purškiant (be oro).

Pagaminta: Vokietijoje

Gamintojo techninę informacija apie dažus rasite paspausdami -> ČIA

 

 

Call Now ButtonSkambinti