Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Skaidri lazūra medžiui Juwel 1l

17.80

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

Imparat medžio dažų spalvynas paletė

Skaidrūs, tonuojami. Tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

IMPARAT Dažai mediniam namui fasadui tvorai langams JUWEL DUNNSICHTLASUR tinkami dažyti lauko ir vidaus darbams. Atsparūs UV spinduliams ir atmosferos poveikiui. Giliai įsiskverbia į medieną, puikiai išleidžia vandens garus, apsaugo medieną, atstumia drėgmę. Nudažytas paviršius nesudaro kietos plėvelės, kuri laikui bėgant gali sutrūkinėti ir įtrūkimų viduje kauptis vanduo, dėl šios priežasties dažai nepradeda “luptis”. JUWEL DUNNSICHTLASUR, kartu su pigmentu įsiskverbia į medžio poras, tačiau visiškai jų neuždaro. Šis produktas, dėl sudėtyje esančių priedų saugo medieną nuo grybelio, mėlio ir kitų mikroorganizmų atsiradimo. Rekomenduojame dažus naudoti medinio namo, tvoros, langų, durų, pirties, pavėsinės, vidaus sienų ir kitų medinių paviršių dažymui viduje ir išorėje. Dažai tonuojami – spalvinami, todėl galima rinktis iš daugiau kaip 120 atspalvių. IMPARAT Juwel Dunnschichtlasur – ilgalaikė medinių paviršių apsauga kuri nesudaro plėvelės, neuždaro medžio porų. Prieš dengiant paviršius ekploatuojamus lauko sąlygomis rekomenduojame naudoti gruntą – antiseptiką —> IMPARAT Juwel Impragniergrund.

Imparat

IMPARAT Dažai mediniam namui fasadui tvorai langams JUWEL DUNNSICHTLASUR

Gamintojas: Imparat, Vokietija.

Spalvos: IMPARAT Ultra Lasur spalvynas

Sąnaudos: ~70-100 ml/m2 dažant vienu sluoksniu ant lygių paviršių (rekomenduojama dažyti du kratus). Grubiems paviršiams atitinkamai daugiau. Tikslias sąnaudas nustatysite atlikę bandomąjį dažymą.

Dažymas: teptuku, voleliu, purškiant.

Skiedimas: esant poreikiui terpentinu arba vaitsipirtu.

Džiūvimo laikas: Dulkės nebelimpa po 2-3 val., nelimpa liečiant po 6-8 val., sekantis sluoksnis po 24 val.

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

Skambinti