Akrilas vidaus darbams ESSVE 5%
2019 14 spalio
Polistirolo tabletė dangtelis smeigėms uždengti
Polistirolo tabletė LFM smeigėms uždengti (1vnt.)
2019 14 spalio
Show all

Klijai polistirolui NEOFIX (25kg)

5.55

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorija:
Aprašymas

HART Klijai polistirolui neoporui klijuoti Neofix (25kg) tinkami naudoti pastatų viduje ir išorėje klijuojant polistireną ar akmens vatos plokštes prie tokių pagrindų kaip betonas, plytos, akytas betonas, keramzitbetonis, keramikiniai blokeliai, seni ir nauji tinkuoti paviršiai. Produktas yra atsparus šalčiui, difuziškas ir puikiai sukimbantis su pagrindu. Klijai polistirolui klijuoti HART dėl gamyboje naudojamų aukštos kokybės minerlinių užpildų ir polimerų pasižymi itin stipriu sukibimu su pagrindu. Dėl gamyboje naudojamų mineralinių užpildų ir polimerų, Hart Polyfix tenkina aukštesnius už minimalius keliamus reikalavimus polistirolo klijams, todėl produktas yra priskiriamas aukštos kokybės statybinių medžiagų kategorijai.

HART Klijai polistirolui neoporui klijuoti Neofix (25kg)
Pakuotė 25 kg
Sukibimo stipris ≥ 0,3 MPa
Grūdelių dydis ≤ 0,5 mm
Orientacinės sąnaudos 4 – 6 kg/kv.m

Hart fasadų šiltinimo medžiagos – kompleksinė aukštos kokybės produktų sistema. Didžioji dalis sistemos sudedamųjų dalių yra gaminama Vokietijoje, laikantis aukščiausių fasado šiltinimo medžiagų gamybos ir kontrolės standartų. Statybinės medžiagos fasadui HART – silikoniniai, mozaikiniai struktūriniai tinkai fasadui, pamatui, polistirolo klijai, armavimo mišiniai, pvc armavimo profiliai, smeigės ir kiti priedai. Platus gaminių asortimentas leidžia pritaikyti HART produktus netik naujiems, tačiau ir renovuojamiems fasadams. Didžiuojamės, galėdami pasiūlyti, HART prekinio ženklo gaminius, ilgaamžių fasadų ieškantiems klientams.

UAB Sprendimų gama – HART statybinių šiltinimo medžiagų prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. Asortimente HART silikoninis dekoratyvinis struktūrinis tinkas fasadui, pamatui, klijai polistirolui, armavimo tinklelis, pvc armavimo profiliai, smeigės ir kiti kokybiškam fasadui įrengti reikiami produktai. Sukomplektuosime ir pristatysime jums į objektą visas šiltinimui reikiamas HART medžiagas. Fasado šiltinimo medžiagų tiekimo rinkoje dirbame 15 metų, todėl galime suteikti išsamią konsultaciją įvairiais technologiniais klausimais. Hart fasadų šiltinimo medžiagos – aukšti kokybės standartai.

Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Daugiau fasadų šiltinimo produktų rasite sprendimugama.lt

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti