Parduotuvė

EJOT Smeigių STRU 2G sukimo įrankis
Smeigių STRU 2G sukimo įrankis EJOT (1vnt)
2021 1 kovo
EJOT Polistirolo tabletė kamštelis Eco balta kaina
Polistirolo tabletė H4 smeigėms uždengti (1vnt)
2021 1 kovo
Show all

Freza polistirolo tabletėms frezuoti EJOT (1vnt)

4.85

EJOT freza polistirolui frezuoti įgilinti (1vnt)

Įpakavimas: 1vnt.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Kategorijos: ,
Aprašymas

EJOT freza polistirolui frezuoti. Produktas skirta įgilintam smeigių montavimui polistirole. Freza pagaminta iš kokybiškų žaliavų, todėl itin patvari ir ilagamžė. Frezos „danteliai“ labai aštrūs, todėl atliekamas itin tikslus polistirolo įgilinimo procesas. Freza tinkama naudoti su visų tipų EJOT smeigėmis.

EJOT freza polistirolui frezuoti

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti