Parduotuvė

IMPARAT gruntas prieš fasado dažymą
Silikoninis gruntas Primer W 1l
2021 30 kovo
Apsauginė plėvelė langams durims metalui plastikui
Lipni apsauginė plėvelė
2021 9 birželio
Show all

Blokuojantis gruntas Sperrgrund 2,5l

56.90

Pristatymo terminas: 1-3 d.d.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvės adresas: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Riebalų suodžių smalkių dėmes blokuojantis gruntas prieš dažymą Imparat Sperrgrund. Tinkamas naudoti ant gipso kartono, gipso, betono, cemento, pluoštinio cemento, medžio, bitumo, akmens ir daugelio kitų statybinių pagrindų. Šis produktas maksimaliai izoliuoja pagrindus nuo galimų įvairaus tipo dėmių, ant naujai dažomų paviršių, kurie prieš tai buvo paveikti nikotino, smalkių, riebalų, suodžių ar kitų, itin skvarbių, sunkiai pašalinamų medžiagų. Produktas bespalvis, aitraus kvapo, tačiau itin greitai džiūstantis (momentinis džiuvimo laikas 15min, sekančius sluoksnius dengti po 2-4h.). Imparat Sperrgrund rekomenduojame naudoti prieš dažant gamybos cechus, virtuves, patalpas po gaisro, didelio nikotino poveikio, autoservisus ar kitas patalpas kurių paviršiai buvo padengti giliai įsiskverbiančiomis, galinčiomis “migruoti” medžiagomis. Produktas pagamintas skiediklio pagrindu, todėl yra itin skvarbus ir sudaro mikroskopiškai tankią plėvelę. Imparat Sperrgrund galima naudoti lauko ir vidaus darbam (vidaus darbams būtina užtikrinti gerą ventiliaciją.)

Riebalų suodžių smalkių dėmes blokuojantis gruntas prieš dažymą Imparat Sperrgrund

Naudojimo teperatūra: nuo 0C iki +28C

Sąnaudos: apie 100ml vienam kartui, tikslesnės sąnaudos priklauso nuo pagrindo (rekomenduojama dengti du kartus).

Džiuvimo laikas: 15min (sekančiu sluoksnius galima dengti po 2-4h).

Įpakavimas: 2,5ltr

DĖMESIO: naudojant šį produktą, būtina maksimaliai apsaugoti žmogaus kūno odą, akis ir kvėpavimo takus. Atliekant darbus privaloma naudoti sertifikuotus dažytojo respiratorius, pirštines, akinius ir aprangą.

IMPARAT dažai sienoms luboms grindims. IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

 

Skambinti