Parduotuvė

Mėlyna lipni dažymo juosta langams durims
Mėlyna lipni juosta dažymui
2019 14 spalio
Akrilas vidaus darbams ESSVE 25%
2019 14 spalio
Show all

Dengiamieji medžiui Juwel 1l

17.66

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

NCS spalvų paletė ncs Imparat dažai

Balti, tonuojami. Tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

IMPARAT Dažai mediniams namams fasadams tvoroms dailylentėms JUWEL COLOR. Tai šilko blizgesio, vandens pagrindu pagaminti dengiamieji dažai skirti naudoti mediniams, lauko ir vidaus sąlygomis eksploatuojamiems paviršiams dažyti. JUWEL COLOR – dengiamieji dažai gali būti naudojami visų tipų medienos paviršiams dengti (išskyrus kietmedį). Produktas tinkamas dengti obliuotai ir neobliuotai medienai. Dėl gamybos metu naudojamų aukščiausios kokybės žaliavų, dažai itin gerai dengia paviršių, nudažyti paviršiai sudaro labai elastingą “kvėpuojančią” plėvelę, kuri apsaugo medieną nuo UV ir atmosferos poveikio. IMPARAT JUWEL COLOR padengtas paviršius, plečiasi ir traukiasi kartu su medžiu, todėl neatsiranda mikroįtrūkimų į kuriuos gali patekti vanduo kuris gali suardyti nudažytą paviršių (dažai neatkimba nuo paviršiaus “nesilupa”). Produkto gamybos metu naudojami fungicidiniai ir algicidiniai priedai stabdo grybelio, mėlio, pelėsio ir kitų mikroorganizmų atsiradimą. Prieš dengiant paviršius šiais dažais, rekomenduojame naudoti gruntą – antiseptiką —> IMPARAT Juwel Impragniergrund.

Imparat matiniai dažai luboms
IMPARAT Dažai mediniams namams fasadams tvoroms JUWEL COLOR
  • Pagaminti vandens pagrindu
  • Nekenksmingi aplinkai
  • Gerai praleidžia vandens garus
  • Atsparūs UV ir klimato sąlygoms pagal VOB
  • Elastingi
  • Difuziški
  • Gerai dengiantys
  • Atsparūs trinčiai pagal DIN 53778

Įpakavimas: nuo 1 ltr iki 10 ltr

Spalva: balti (tonuojami) daugiau kaip 1500 atspalvių.

Sąnaudos: apie 120 ml/m2 dažant vienu sluoksniu (rekomenduojama dažytu du sluoksnius). Tikslios dažų sąnaudos priklauso nuo medienos tipo, lygumo, įgeriamumo.

Dažymas: teptuku, voleliu, purškiant (be oro).

Pagaminta: Vokietijoje

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

 

Skambinti