Parduotuvė

KREISEL Akrilinis tinkas fasadui namui 010
Akrilinis tinkas fasadui KREISEL 010 (25kg)
2019 14 spalio
Lipni plastikinė juosta lauko darbams
2019 14 spalio
Show all

Universalūs dažai Housepaint 1l

23.00

Gamybos ir pristatymo terminas: 1-3 d.d.

Rinktis spalvą (spausti ant paletės):

NCS spalvų paletė ncs Imparat dažai

Balti, tonuojami. Tonavimo kaina priklauso nuo pasirenkamos spalvos.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE 

Pristatymas –> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37068220633

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

Dažai tinkui medžiui cinkui plastmasei metalui OSB plokštėms betonui Imparat Housepaint – universalios paskirties ypatingai aukštos kokybės produktas. Pusiau matiniai, grynojo akrilato dažai priskiriami Premium kokybės dažų standartams. Šiuo produktu galima padengti praktiškai visus buityje ir pramonėje sutinkamus paviršius tokius kaip tinkas, betonas, cementinės plokštės, metalas, medis, cinkas, kieta plastmasė, aliuminis, OSB plokštės, fibrocementas ir t.t. Imparat Housepaint suteikta teisė žymėti C1 ženklu, tai pažymi kad produktas puikiai apsaugo paviršius nuo CO2 poveikio ir atsparus vandeniui pagal DIN 4108. Imparat Housepaint dažų gamybos metu naudojami fungicidų ir algicidų priedai, kurie nudažytą paviršių puikiai apsaugo nuo grybelio, pelėsio ir kitų mikrorganizmų atsiradimo. Nudažytas paviršius sudaro itin elastingą plėvelę ko pasekoje neatsiranda mikroįtrūkimų ir laikui bėgant juose nesikaupia purvas. Housepaint – universalūs, vandens pagrindu pagaminti dažai, kuriais kokybiškai nudažysite namo fasadą, pakalimą, lietvamzdį, langus, duris ar kitus buityje sutinkamus paviršius. Imparat Housepaint – Premium kokybės ilgaamžis produktas.

Imparat
Dažai tinkui medžiui cinkui plastmasei metalui OSB plokštėms betonui Imparat Housepaint

Išeiga: ~150 ml/m2 vienam sluoksniui dažant ant lygaus paviršiaus. Gruoblėtiems paviršiams atitinkamai daugiau. Tikslias sąnaudas nustatykite iš bandomojo sluoksnio.

Įpakavimas: nuo 1ltr iki 12,5 ltr (pilstomas)

Saugojimas: vėsiai, tačiau saugoti, kad neužšaltų. Būtina gerai uždaryti dangtį.

Dažymas: Imparat Housepaint C1 universalūs fasadiniai dažai dažomi teptuku, voleliu, purškiant beoriu būdu galima skiesti vandeniu iki 10 %. Žemiausia temperatūra darbui su Housepaint C1 fasadiniais dažais yra 50 C (aplinkos ir pagrindo). Džiūvimo laikas esant normaliam orui (+200 C ir 65 % santykinei oro drėgmei) yra 4-6 valandos. Esant žemesnei temperatūrai ir/arba didesnei drėgmei atitinkamai ilgiau.
Įrankiai valomi iškart po darbo vandeniu.

Paviršiaus paruošimas: Dažant Imparat Housepaint C1 universaliais fasadiniais dažais paviršius turi būti tvirtas švarus ir nuriebalintas. Naujas tinkas turi būti pilnai sukietėjęs (ne mažiau kaip 2-4 savaičių senumo). Esant reikalui paviršius gruntuojamas giluminiu Tiefgrund gruntu Aliumininį, metalinį plastikinį paviršių rekomenduojama “sušiaušti”.

Atitinka LOJ reguliavimo reikalavimus: Imparat Housepaint C1 universalių fasadinių dažų sudetyje lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis mažiau kaip 40 g/l. ES ribojimas 2010 Kat.A/c-Wb.

IMPARAT – nuo 1905m Vokietijoje gaminami dažai statybai, buičiai ir pramonei. Tai itin aukštos kokybės produktai kurie tiekiami į Lietuvos rinką jau daugiau kaip 20metų. Gamintojas orientuojasi ne į rinkos dydį, tačiau į itin aukštą produktų kokybę.

UAB Sprendimų gama – IMPARAT prekybos partneris, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų šio prekinio ženklo produktų asortimentą. IMPARAT dažai sienoms luboms grindims ir kitiems paviršiams Ulonų g. 5, Vilniuje. Konsultuojame, komplektuojame ir užsakytas prekes pristatome nurodytu adresu visoje Lietuvoje KAINORAŠTIS. Mūsų fizinėje parduotuvėje visuomet galite rasti produktų pavyzdžius ar gauti konsultaciją dažų pasirinkimo, dažymo technologijos klausimais. Kviečiame prisijungti prie Facebook paskyros, kurioje nuolat rasite informaciją apie dažų rinkos naujoves.

 

 

Skambinti