EJOT PVC kampas su tinkleliu armavimui
PVC kampas armavimui EJOT (2,5m)
2021 26 vasario
EJOT Deformacinis profilis 108 su tinkleliu
Deformacinis profilis 9mm EJOT (2,4m)
2021 28 vasario
Show all

Cokolinis profilis PRAKTIKA 120-180mm EJOT (2m)

7.26

EJOT cokolinis PVC profilis PRAKTIKA 120-180mm (2m)

Plotis 120mm ilgis 2m’ Kaina: 7,26€

Plotis 150mm ilgis 2m’ Kaina: 8,19€

Plotis 180mm ilgis 2m’ Kaina: 8,62€

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT cokolinis PVC profilis PRAKTIKA 120-180mm (2m’)  – gaminys skirtas naudoti storesnės ir plonesnės šiltinimo medžiagos sandūroje. Produktas naudojamas sujungti pagrindinio ir cokolinio fasado dalies šiltinimo izoliacijas. Cokolio PVC profilis tai sprendimas siekiant išvengti šilumos nuostolių termoizoliacinių medžiagų sandūroje. Profilio plastikinė dalis yra įterpiama į šiltinimo medžiagų sandūrą ir sutvirtinamas armavimo metu jungiant du armavimo tinklelio sluoksnius. Profilis praktika apsaugo fasadą nuo galimų temperatūrinių įtempimų ir drėgmės patekimo į termoizoliacinę medžiagą. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės PVC ir šarminei aplinkai atsparaus stiklo audinio tinklelio. Naudojant šį profilį nesusidaro šalčio tiltas galintis atsirasti sujungiant dvi termoizoliacinnes medžiagas.

EJOT cokolinis PVC profilis PRAKTIKA 120-180mm (2m’)

Profilio ilgis: 2m

Plastikinės briaunos ilgis: 120-180cm

Tinklelio ilgis: 15cm

Spalva: balta, geltona

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

Konsultuojame, komplektuojame ir pristatome visas statybines fasado šiltinimui ir renovavimui reikiamas medžiagas. Armavimo ir lango rėmo deformaciniai profiliai, armavimo tinkleliai, PVC kampai, klijai, gruntai, dekoratyviniai tinkai, dažai ir kitos kokybiškos statybinės medžiagos. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas, armavimo, tinkavimo profiliai, fasadui, pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti