EJOT nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams 600
Nulašėjimo profilis viršutiniams angokraščiams EJOT (2m)
2021 28 vasario
EJOT STRU 2G įsukama smeigė polistirolui
Įsukama smeigė polistirolui tvirtinti STRU EJOT (1vnt)
2021 1 kovo
Show all

Cokolinis aliuminio profilis EJOT (2m)

9.48

Cokolinis aliuminio profilis fasadui EJOT storis 1mm (2m)

Kaina: 15cm plotis – 9,48€

Kaina: 20cm plotis – 11,88€

Kaina: 25cm plotis – 14,92€

Kaina: 30cm plotis – 27,85€

Kaina: 35cm plotis – klausti

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

El. paštu: sprendimugama@gmail.com

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT Cokolinis aliuminio profilis fasadui storis 1mm (2m). Cokolinis profilis fasadui tai pagalba pradėti termoizoliacinių plokščių montavimą ir kokybiškai sujungti apšiltinto fasado termozoliacinę medžiagą su pagrindu. Produktas  taip pat apsaugo šiltinimo sistemą nuo galimo drėgmės įskverbimo. Naudojant cokolinį aliuminio profilio labai patogu išlyginti pirmąją polistirolo klijavimo eilę ir sujungti fasado elementus armavimo metu. EJOT profilis fasadui pagamintas iš tvirto kokybiško 1mm storio aliuminio. Dėl briaunoje išfrezuotų tvirtinimo angų profilį patogu tvirtinti diubeliais prie pagrindo. Prieš montuojant šį produktą įsitikinkite ar pagrindas pakankamai lygus, esant poreikiui išlyginkite.

EJOT Cokolinis aliuminio profilis fasadui (2m)

Profilio Ilgis: 2m’

Gaminio storis: 1mm

Galimas plotis:/ 150 mm / 200 mm / 250 mm / 300mm / 350mm

Profilio storis: 1mm

Tvirtinimas: paruoštas tvirtinti diubeliais.

Pagaminta: EU

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Kompanijos istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Daugiau produktų rasite mūsų svetainėje – parduotuvėje sprendimugama.lt.

 

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti