Parduotuvė

EJOT armavimo tinklelis fasadui polistirolui armuoti akcija kaina
Armavimo tinklelis 165g/m2 EJOT (55m2)
2021 1 kovo
KREISEL Silikatinis tinkas fasadui namui 020
Silikatinis tinkas fasadui KREISEL 020 (25kg)
2021 2 kovo
Show all

Armavimo tinklelis klinkeriui 200g/m2 EJOT (55m2)

60.00

EJOT armavimo tinklelis klinkeriui 200g/m2 (55m2)

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (1-3d.d.)

Pristatymo kaina spausti–> KAINORAŠTIS

Teirautis telefonu: +37069322325

Parduotuvė: Ulonų g.5 Vilnius

Aprašymas

EJOT Armavimo tinklelis klinkerio fasadui armuoti 200g/m2 tai produktas skirtas kokybiškam fasado armavimui. Gaminys yra padengtas antišarmine medžiaga, kuri užtikrina ilgalaikį tarnavimą veikiant šarminei armavimo mišinio aplinkai. Armavimo tinklelis 200g/m2 yra naudojamas tokiose fasado zonose kur bus klijuojamos  klinkerio, keraminės plytelės ar dekoruojama mozaikiniu tinku (cokoliai, atraminės sienelės, numatomos klinkerio klijavimo zonos ir t.t.). Užarmuoti paviršiai įgauna itin didelį tvirtumą. Rekomenduojame naudoti armuojant fasadus netik klinkerio apdailos zonose, tačiau ir intensyviai eksploatuojamų pastatų (daugiabučių, mokyklų, darželių viešbučių) pirmuosius pastatų aukštus. Armavimo tinklelis yra elastingas, todėl patogus naudoti atliekant armavimo darbus.

EJOT Armavimo tinklelis klinkerio fasadui armuoti 200g/m2

Tinklelio svoris: 200g/m2

Tinklelio tankis: 6mm x 6mm

Rulono išmatavimai: 1,1m’ x 50m’ (55m2)

Spalva: Raudona, Geltona, balta.

Prekinis ženklas: EJOT

Pagaminta: EU

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų parduotuvėje Vilniuje, Ulonų g. 5. PVC kampai, deformaciniai lango rėmo apsaugos, cokoliniai, sujungimo, sandarinimo ir kiti profiliai kokybiškam fasado šiltinimui. Smeigės polistirolui ir akmens vatai tvirtinti. Armavimo tinkleliai polistirolui ir akmens vatai armuoti.

EJOT – kokybė sujungia. EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo ir fasadų šiltinimo elementų asortimentą. Fasadų šiltinimo medžiagų rinkai tiekiamos smeigės, profiliai, tinklelis ir kitos kokybiškam rezultatui užtikrinti reikiamos statybinės medžiagos. EJOT ejotherm® kuria sprendimus visoms sujungimo ir tvirtinimo problemoms spręsti. Kompanija siekiama kurti pažangius sprendimus užtikrinta jungčių kokybę ir tuo pačiu mažina bendros sąnaudos. EJOT įmonių grupei priklauso 30 dukterinių kompanijų, kuriose dirba daugiau kaip 2300 darbuotojų. Bendrovės istorija skaičiuoja daugiau kaip 90 metų. Europoje daugybė EJOT pardavimo kompanijų ir padalinių garantuoja tiesioginių ryšių su užsakovais palaikymą ir galimybę operatyviai gauti kompetetingą, profesionalią konsultaciją. EJOT gaminiai fasadų šiltinimo sistemoms yra prieinami visame pasaulyje ir segmentuojami tarp rinkos lyderių.

EJOT profiliai smeigės tinklelis fasadui. Pristatome užsakytas prekes nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Kilus klausimams, susisiekite žemiau pateikiamais kontaktais arba atvykite į mūsų parduotuvę adresu Ulonų g. 5, Vilnius. Facebook paskyroje nuolatos būsite informuojami apie atsiradusius naujus produktus, tad kviečiame prisijungti Facebook. Dėkojame, kad domitės siūlomu produktų asortimentu. Dekoratyvinis tinkas fasadui pamatui, cokoliui, dažai sienoms, luboms – visa tai rasite mūsų internetinėje svetainėje sprendimugama.lt.

Krepšelis

Krepšelis dar tuščias.

Call Now ButtonSkambinti